Lista wyjazdowa – Obóz 2017

Lista uczestników jadąca pierwszym pociągiem (informacje o drugim pociągu na dole strony, po imiennej liście osób):

Szczep WIGRY: zbiórka o 17:50 w Krakowie, wyjazd o 18:51.

Osoby personalnie wymienione z 4 Szczepu Harcerskiego (32 DSH „Przeszczep Hydrauliczny” z Krzeszowic, 22 DH, PDSH z Zalasu oraz Zastęp „Wola Ziemi”) i 13 Szczepu DHiZ w Tenczynku (49 DSH „Wenedowie” z Tenczynka): zbiórka o 19:20 w Krzeszowicach, wyjazd o 19:47.

  • 4 Szczep (zbiórka o 19:20 w Krzeszowicach, wyjazd o 19:47):
    1. Antonina Guzik
    2. Patrycja Dębska
    3. Łukasz Dębski
    4. Olga Bronowska
    5. Filip Chucherko
    6. Patryk Szypuła
    7. Piotr Nowak
    8. Gloria Radwan
    9. Szymon Szumiec
    10. Dawid Szczepański
    11. Joanna Stępowska
    12. Julia Urbańczyk
    13. Katarzyna Kaleta
    14. Katarzyna Gut
    15. Nadia Zaporowicz
    16. Hanna Białas
    17. Jakub Nowak
    18. Grzegorz Matysik
    19. Dawid Górecki
    20. Jakub Rendak
    21. Emilia Gaj
    22. Oliwia Piekło
    23. Przemysław Bobela
    24. Paulina Kołodziej
    25. Paulina Klita
    26. Nikola Kwiatek
    27. Kacper Tekieli
    28. Stanisław Zwierz
    29. Zuzanna Zimnal
    30. Natalia Korba (10 DH)
    31. Julia Gałosz (10 DH)
    32. Olimpia Lasoń (10 DH)
    33. Maria Wróblewska (10 DH)
    34. Natalia Zwierz
    35. Alicja Kopeć
    36. Aleksandra Kopeć
    37. Piotr Taborski
    38. Julia Dźwigaj (32 DSH)
    39. Magdalena Gniewek (32DSH)
    40. Dawid Kozub
  • 13 Szczep (zbiórka o 19:20 w Krzeszowicach, wyjazd o 19:47):
    1. Joanna Krajcarz
    2. Jakub Bociek
    3. Kinga Bojkowska
    4. Szymon Gędłek
    5. Izabela Gędłek
    6. Julia Godyń
    7. Karolina Gruba
    8. Kornelia Krzanik
    9. Wojciech Midura
    10. Martyna Świder
    11. Magdalena Wójs
    12. Izabela Czekaj
    13. Jan Mitka
    14. Wojciech Dąbek
  • Wigry (zbiórka o 17:50 w Krakowie, wyjazd o 18:51):
    1. Alicja Wróblewska
    2. Karolina Gorgosz
    3. Jan Kapałka
    4. Weronika Leśniak
    5. Agata Liczbańska
    6. Iwo Stanek
    7. Nina Włodarska
    8. Patryk Wolski
    9. Karolina Szczepanik
    10. Klaudia Seweryn
    11. Jędrzej Liczbański
    12. Jakub Łypik
    13. Bruno Jakubowski
    14. Szymon Korzeniowski
    15. Kaja Buczyńska
    16. Mikołaj Dobrowolski
    17. Kacper Kozaczkiewicz
    18. Magdalena Kukucz-Legień
    19. Maksymilian Kukucz-Legień
    20. Uliana Prasol
    21. Alicja Małachowska
    22. Jagoda Stefańska
    23. Tytus Stefański
    24. Amir Sumin
    25. Artur Sumin
    26. Paweł Uniwersał

O godzinie 21:30 zbiórka na dworcu w Krzeszowicach pozostałych osób, czyli poszczególnych drużyn:

  • 7 Gromada Zuchowa „Piraci z Nibylandii” z Woli Filipowskiej
  • 8 Gromada Zuchowa „Księżycowe Smoki” z Krzeszowic
  • 9 Gromada Zuchowa „Słoneczne Orły” z Krzeszowic
  • 33 Gromada Zuchowa „Łowcy Przygód” z Tenczynka
  • 10 DH „Arbor” z Krzeszowic (z wyłączeniem wspomnianych wcześniej osób)
  • 12 DH „Leśni Zwiadowcy” z Krzeszowic
  • 44 DH „Orliki” z Tenczynka

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Komendą Obozu.